محصول به سبد خرید اضافه شد
0
سفارش آنلاین و تلفنی بسته های پذیرایی

شرایط استفاده و عضویت

استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول کامل شرایط مندرج در بخش قوانین و مقررات پرپک است. پرپک ممکن است در هر زمانی نسبت به به‌روزرسانی این قوانین اقدام کند.

دارا بودن حداقل سن قانونی لازم است و مشتری می‌بایست هجده ‌سال تمام یا بیشتر سن داشته باشد.

برای ثبت سفارش لازم است مشتری یک شماره همراه معتبر و در دسترس متعلق به خود و یک شماره ثابت ارائه کند. در غیر این صورت، تعهدی از طرف شرکت برای ارسال به موقع و مواردی که نیاز به هماهنگی قبلی دارد وجود نخواهد داشت.

در حال حاضر پرپک هیچگونه نمایندگی در تهران و سایر شهرستانها ندارد.

خرید

خرید از پرپک از طریق سایت اینترنتی پرپک به نشانی www.parpack.ir امکان پذیر می باشد. برای ثبت سفارش نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد.

خرید از سایت پرپک به شکل های زیر امکان پذیر است:

  • خرید بسته های پذیرایی آماده که به عنوان بسته های پیشنهادی در پرپک موجود است.
  • خرید بسته های پذیرایی انتخابی توسط مشتری که در این حالت مشتری می تواند از بین اقلام موجود در سایت، بسته دلخواه خود را بچیند.
  • خرید اقلام پذیرایی و بسته های مقوایی خالی به تعداد دلخواه مشتری که در این حالت مشتری می تواند هر کدامیک از اقلام داخل سایت را به تعداد مورد نظر و بدون انتخاب بسته مقوایی خریداری کند.

برای سفارش های بالاتر از ۲۰۰ بسته، جهت دریافت کد تخفیف با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۲۶۲۲۹ تماس گرفته شود.

در حال حاضر امکان ارسال پک پذیرایی با اقلام پذیرایی فقط برای شهر تهران امکان پذیر است.

هموطنان عزیز سایر استان ها می توانند پک های خالی را از طریق سایت خریداری کنند که به وسیله پست پیشتاز ارسال می گردد.

حداقل تعداد قابل سفارش هر محصول ۱۵ عدد می باشد.

زمان ثبت سفارش تا دریافت سفارش بستگی به تعداد و نوع محصولات و بسته ها دارد. حداقل زمان آماده سازی محصولات ۵ ساعت قبل از دریافت می باشد. باتوجه به تعداد اقلام خریداری شده این زمان ممکن است افزایش یابد.

مشتریان محترم لازم است در زمان ثبت سفارش بازه زمانی یک ساعته را برای دریافت سفارش مشخص نمایند.

امکان لغو و یا تغییر در محتوای سفارش حداقل ۴۸ ساعت قبل از ارسال و به صورت تلفنی امکان پذیر است.

مشتریان محترم لازم است در زمان ثبت تعداد بسته ها دقت نمایند چون در صورت ارسال سفارش امکان بازگرداندن بسته ها وجود ندارد.

برای سفارش های بیشتر از ۵۰۰ بسته لازم است حداقل یک هفته قبل ثبت سفارش انجام شود.

برای خریدهای اینترنتی بعد از ثبت سفارش با مشتری تماس گرفته می شود. در صورتی که تا ۴ ساعت اداری بعد از ثبت سفارش با مشتری تماس گرفته نشد لازم است مشتری با شماره ۰۲۱۹۱۳۲۶۲۲۹ تماس بگیرد.

از آنجایی که آماده کردن بسته ها زمان بر می باشد، چنانچه مشتریان محترم در مهلت مشخص شده سفارش خود را نهائی نفرمایند، سفارش آنها ناتمام تلقی شده و دیگر امکان نهائی کردن آن را نخواهند داشت.

از آنجایی که قیمت اقلام در سایت به روز بوده و در حال تغییر می باشد، اعتبار پیش فاکتور ۴۸ ساعت می باشد.

پرپک حداکثر تلاش خود را برای آماده کردن اقلام و بسته های خریداری شده مطابق با محصولات موجود در سایت به کار می گیرد، با این حال ممکن است بسته های آماده شده اختلاف جزئی با اطلاعات داده شده (توضیحات، وزن و عکس) در سایت داشته باشند.

باتوجه به آنکه عکس محصولات صرفا جهت اطلاع و کمک به مشتری بوده و ممکن است در پاره ای از جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود. لذا ملاک مغایرت برای مشتریان محترم توضیحات درج شده در سایت می باشد.

لازم است مشتریان محترم در زمان انتخاب بسته های مقوایی دقت کنند اندازه بسته انتخاب شده متناسب با تعداد و حجم اقلام انتخابی باشد. اندازه بسته های مقوایی در سایت پرپک مشخص شده است. جهت اطمینان از صحت نوع بسته مقوایی خریداری شده، می توان با شماره ۰۲۱۹۱۳۲۶۲۲۹ تماس گرفته شود. در صورت انتخاب بسته مقوایی نامناسب با اقلام خریداری شده، همکاران ما با مشتری تماس می گیرند و فاکتور تغییر می کند.


پرداخت

لازم است کل مبلغ فاکتور قبل از ارسال پرداخت شود. پرداخت از طریق درگاه بانکی سایت پرپک و یا شماره کارت بانکی پرپک امکان پذیر می باشد.

در صورت واریز وجه به صورت کارت به کارت فیش واریزی را به شماره واتس آپ ۰۹۳۹۱۱۸۲۱۰۹ ارسال کنید.


ارسال

ارسال در تهران از طریق شرکت های حمل و نقل اینترنتی و شهرستان ها از طریق شرکت پست صورت می گیرد.

ارسال در تهران

به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوادت غیرمترقبه لازم است مشتریان محترم در بازه زمانی یک ساعته مشخص شده در زمان ثبت سفارش در محل دریافت حضور داشته باشند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت و هزینه آن بر عهده مشتری می باشد.

اگر در زمان ارسال شماره موبایل و ثابت ارائه شده در زمان ثبت سفارش پاسخ گو نبودند و یا آدرس ارسالی دقیق نبود، پرپک مسئولیتی در ارسال به موقع نخواهد داشت.

هزینه ارسال بر اساس حجم سفارش داده شده و محل دریافت (شهر تهران) به صورت مکانیزه محاسبه و به مشتری اطلاع داده می شود.

لازم است مشتری در زمان دریافت، تعداد بسته های دریافتی را با تعداد بسته های فاکتور مطابقت دهد. در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نمایند. در غیر این صورت پس از دریافت سفارش، پرپک مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

تحویل کلیه سفارش ها درب ورودی ساختمان و یا دانشگاه ها و مراکز دولتی خواهد بود. مشتریان محترم لازم است جهت دریافت سفارش به درب ورودی مراجعه نمایند.

ارسال به شهرستان ها

سفارش های مربوط به شهرستان ها بستگی به زمان تحویل توسط شرک پست دارد که معمولا ۴ الی ۵ روز زمان می برد. مشتریان محترم می توانند از طریق سایت شرکت پست نسبت به رهگیری سفارش خود اقدام نمایند.

گارانتی

پرپک کیفیت اقلام و بسته های پذیرایی ارسالی به مشتریان گرامی را تضمین می کند. چنانچه بین سفارش دریافتی و سفارش ثبت شده مغایرتی وجود داشت لازم است مشتریان محترم با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۲۶۲۲۹ تماس بگیرند. در صورت اثبات مغایرت، پرپک خسارت بوجود آمده را جبران می کند.

رفتن به بالای صفحه

نیاز به راهنمایی دارید؟
در واتس‌اپ با ما در تماس باشید.